FLIR K1 - ATECA FLIR 2019

záchranárske termovízne kamery
Prejsť na obsah
FLIR K1
TERMO KAMERA NA KONTROLU MIESTA POŽIARU / NEHODY
FLIR K1 je robustná, kompaktná termálna kamera, ktorá slúži ako ďalší pár očí na scéne požiaru / zásahu a umožňuje veliteľom, dôstojníkom a inšpektorom rýchlo dokončiť 360° prehliadku miesta aj za úplnej tmy a v dyme. S jasnou integrovanou baterkou osvetľuje FLIR K1 scénu, aby pomohla užívateľovi efektívnejšie smerovať a riadiť posádku. Zobrazuje termálny obraz 160 × 120 pixelov, ktorý používateľom pomáha získať ďalšie informácie o situácii, čo nie je možné voľným okom. FLIR K1 je kamera do vrecka alebo sa ľahko pripne na opasok pomocou priloženého púzdra - vďaka čomu ju máte po ruke pri kontrole budov, priemyselného prostredia, dopravných nehôd alebo pri pátracích a záchranných činnostiach.

LEPŠIE INFORMÁCIE
Rýchlo identifikujete štruktúry a okolie pomocou vylepšenia obrazu MSX®, ktoré využíva viditeľný obraz na pridanie detailov obrysov do scény. Integrované 300 lúmenové svietidlo významne zlepšuje viditeľnosť v tme.

LEPŠIA DOKUMENTÁCIA
Veľká vnútorná pamäť pre uloženie až 10 000 rádiometrických IR aj vizuálnych obrázkov scény

ODOLNÁ A ĽAHKÁ
Je dostatočne kompaktná a ľahká, aby ste ju mohli nosiť kamkoľvek alebo pripevniť na výstroj, odolná voči vode (IP67) a dostatočne odolná, aby vydržala pád z výšky 2 m na betón.
FLIR K1
Návrat na obsah