FLIR K2 - ATECA FLIR 2017

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Záručné lehoty:
*po registrácii produktu

FLIR K2

Extrémne cenovo dostupná termovízna kamera pre hasičov a záchranárov

FLIR K2 je robustná, spoľahlivá a veľmi úsporná termovízna kamera, špeciálne určená pre požiarne aplikácie a ťažké podmienky. Produkuje termálny obraz 160 x 120 pixelov zobrazený na jasnom 3 " displeji. K2 pomáha hasičom nájsť cestu cez hustý dym, posúdiť situáciu s dôverou, a urýchliť rozhodovanie.

Nová úroveň cenovej dostupnosti
Cena termovíznej kamery K2 robí výkonnú termovíziu viac prístupnú hasičom - nižšia investícia, ktorá znamená veľký prínos, pokiaľ ide o bezpečnosť, záchranu životov a ochranu majetku.
 
Kompaktná a jednoducho ovládateľná
FLIR K2 je kompaktná a veľmi ľahká  termovízna kamera. Intuitívne užívateľské rozhranie  umožňuje hasičovi zamerať sa na prácu. Jediné veľké tlačidlo umožňuje jednoducho kameru aktivovať aj v ťažkých rukaviciach.
 
Robustná a spoľahlivá
Navrhnutá prežiť tvrdé prevádzkové podmienky, K2 vydrží pád na betón z výšky 2 metre, je odolná proti vode (IP67) a je plne funkčná až do + 260 ° C
(po dobu 3 minút).
 
Viacero režimov obrazu
FLIR K2 je možné nastaviť na jeden z piatich rôznych zobrazovacích režimov v závislosti na primárnom využití kamery. Režimy je možné meniť pomocou FLIR Tools softvéru, ktorý možné stiahnuť zadarmo z FLIR na http://onelink.to/tools.
 
Multi-spectral dynamic imaging (MSX)
K2 používa FLIR patentovanú MSX technológiu, ktorá pridáva kľúčové detaily zo zabudovanej kamery pre viditeľné svetlo do termálneho obrazu - pomáha hasičom identifikovať štruktúry a okolie bez toho, aby bolo znefunkčnené zobrazenie údajov o teplote.
 
Rôzne možnosti použitia
FLIR K2 je vhodná pre širokú škálu protipožiarnych aplikácií . Umožňuje viditeľnosť v dyme a tým pomáha viesť Váš tím a stanoviť priority pre požiarny útok. Pomáha nájsť obete rýchlejšie, aj za najťažších podmienok. Skenovanie hotspotov v priebehu opráv.
FLIR K2
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky