FLIR M-Series - ATECA FLIR 2017

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Záručné lehoty:
*po registrácii produktu
Technické údaje:
FLIR M-Series
Montovateľné, diaľkovo ovládané termovízne kamery pre vozidlá

Diaľkovo ovládaná termokamera pre hasičské a záchranárske vozidlá
Nová FLIR M-Series redefinuje termovíziu pre vozidlá prvého zásahu, čerpajúc z našich dlhoročných skúseností v oblasti konštrukcie termokamier pre armádu a vládne agentúry po celom svete. S rozlíšením až 640 × 480 termovízne kamery M-Series umožňujú vidieť viac, z väčšej vzdialenosti, a to aj v zadymenom alebo tmavom prostredí.

Vyhnite sa nebezpečenstvu a zmapujte scénu
Namontovaná na vozidlo, M-Series termokamera Vám pomôže rýchlo vyhodnotiť podmienky keď sa budete blížiť na miesto zásahu. V noci vidíte ďalej, detekujete intenzitu požiaru z bezpečnejšej vzdialenosti, bodové teplotné rozdiely naznačujú prítomnosť nebezpečných látok, vizualizujete hladiny kvapaliny v cisternových vozidlách, skenujete známky zvyškového tepla, vyhľadávate obete vypadnuté z vozidla pri nehode a lokalizujete ohnisko požiaru pri prvom útoku.

Prevezmite kontrolu zo sedadla vozidla
Kamery FLIR M-Series sú dodávané s jednoduchým pákovým ovládačom, ktorý umožňuje rýchlo a plynule otáčať kameru o 360 stupňov, nakloniť nahor alebo nadol o 90 stupňov. Digitálny zoom Vám pomôže zamerať sa na oblasť záujmu pomocou zobrazovacieho systému vozidla.

Vidíte viac s termovíziou + vizuálnou kamerou
Vyberte si z troch modelov radu M: KPT3 pomocou vlastných 320 × 240 termovíziu, na KPT6 s 640 × 480 pixelov, alebo KPT6V s čb lowlight CCD kamerou, ktorá skrýva výkonný duálny termovíziou a vo viditeľnom svetle užitočného nákladu do jedného kompaktného PTZ jednotku ,

Odolná voči poveternostným vplyvom a jednoduchá inštalácia
Postavená tak, aby vydržali drsné prostredie a silné prúdy vody, všetky fotoaparáty radu M ľahko namontovať na strechu svojho prvého kabíny responder vozidlá a ľahko integrovať s existujúcimi elektronických súčiastok a displejov.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky